Berrator – kolejny nic nie warty spalacz tłuszczu? Opinie

3 (59.63%) 54 votes

Podczas odchudzania warto skorzystać z dodatkowej pomocy w postaci suplementów. Ważne jednak jest, aby wybrać te odpowiednie, które przyniosą nam oczekiwane efekty, a nie uszczuplą zanadto naszego portfela. Nie jest rzeczą łatwą znalezienie właśnie takiego produktu, dlatego też powstała nasza strona. Staramy się śledzić wszystkie nowości na rynku suplementacji i poddawać je obiektywnej ocenie, testując osobiście jak również biorąc pod uwagę opinie zebrane w internecie. Dzisiaj na nasz warsztat trafia produkt Berrator. Suplement diety tego samego producenta co TRIZER specjalizujący się spalaniu tkanki tłuszczowej oraz budowaniu masy mięśniowej.

Berrator – skład

Skład Berratora nie jest skomplikowany, gdyż posiada trzy składniki. Natomiast w tym przypadku prostota i nieskomplikowany skład jest wyznacznikiem sukcesu działania tego suplementu.

trzy główne składniki:

Piperyna – odpowiedzialna za wchłanianie składników spożywczych, utrzymywanie funkcji trawiennych

Kapsaicyna – odpowiedzialna za pracę mitochondriów w komórkach mięśniowych i zasilanie procesu termogenezy
Hesperydyna – odpowiedzialna za przyśpieszanie metabolizmu

Ważnym elementem składu Berratora jest to, że maksymalnie spala tkankę tłuszczową nie spalając przy tym tkanki mięśniowej, dzięki czemu tracimy tłuszcz, ale nie nie tracimy zbudowanej tanki mięśniowej. Berrator oprócz wymienionych głównych składników zawiera też szereg innych, które wspierają działania głównych składników, takie jak:

  • Ekstrakt z nasion gorzkiej pomarańczy
  • Cynk Ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego (yerba mate)
  • Ekstrakt z kory wierzby białej
  • Witamina B6
  • Chrom

Berrator – działanie

Jak wspominaliśmy wcześniej skład Barratora został tak skomponowany, aby był 100% nastawiony na spalanie tkanki tłuszczowej, nie mają przy tym negatywnego skutku na tkankę mięśniową . Takie działanie jest szczególnie ważne dla sportowców i kulturystów, którzy pragną zwiększyć bądź utrzymać masę mięśniową, ale zależy im, aby spalić tkankę tłuszczową. Jest to też szczególnie przydatne dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z siłownią – Berrator przyśpieszy odchudzanie, ale pomoże również zbudować mięśnie. Oczywiste jest, że nie zbudujemy masy mięśniowej bez treningu, natomiast dokładając jeszcze Berratora do systematycznych treningów mamy pewność, że zobaczymy na naszym ciele szybie efekty.  Dzięki zastosowaniu wielu składników Berratora oprócz spalaniu tkanki tłuszczowej:

  • hamuje łaknienie
  • przyśpiesza metabolizm
  • zmniejsza wchłanianie tłuszczy i węglowodanów

Istotnym elementem, aby osiągnąć sukces z Berratorem jest odpowiednie dawkowanie. Producent zaleca zażywanie 1 do 3 kapsułek dziennie oraz popicie dużą ilością wody (1-2 szklanki), aby supelment prawidłowo się rozpuścił oraz dodarł do żołądka.

Berrator – opinie

Zarówno nasze testy jak i opinie w sieci zachęcają do kupna tego suplementu. Szczególnie dobrą opinią Berrator cieszy się wśród kulturystów. Posiada legalne składniki, nie niszczące zdrowia, a jego efektywność jest bardzo duża. Pozytywne opinie pojawiają nawet u zawodowych kulturystów, dla których masa mięśniowa jest kluczowym elementem. Berrator sukcesem cieszy się również u zwykłych osób, które po prostu pragną schudnąć. Plusem tego suplementy jest też niewygórowana cena, a bardzo często za tak specjalistyczne suplementy cena jest wygórowana, przy czym wcale nie jesteśmy pewni otrzymania, aż takich efektów.

Już nie długo recenzja Green Barley Plus – zaglądnijcie na naszą stronę niebawem.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *