Fungalor – Opinie, Skład, Efekty Stosowania, Cena i Gdzie Kupić

Fungalor – opis produktu

Grzybica stóp to dość poważny problem, który dotyka bardzo dużą ilość ludzi. I wbrew pozorom nie jest łatwo wyleczyć się z takiej infekcji, a jak już się nam uda, problem bardzo często powraca. Grzybicą stóp możemy się bardzo łatwo zarazić i nawet odpowiednie zabezpieczenie nie pomaga nam w uniknięciu tej przykrej infekcji. Najczęstsze miejsca, gdzie jesteśmy wyjątkowo narażeni na to przede wszystkim basen, sauna ale również siłownia. Objawy grzybicy potrafią być bardzo uciążliwe:

  • intensywny swąd
  • pieczenie
  • nadmierna potliwość
  • nieprzyjemny zapach
  • nieestetyczny wygląd stóp

Znaleźć odpowiedni produkt, który będzie skuteczny, a co więcej zabezpieczy przed nawrotami grzybicy jest bardzo trudne. Dlatego postanowiliśmy przetestować nowy produkt na rynku Fungalor. Innowacyjny skład kremu powoduje skuteczne leczenie grzybicy na każdym etapie, dzięki czemu już nawet na zaawansowanym etapie może nam pomóc. Ma przyjemną konsystencja, która szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej powłoki.

Fungalor – skład

Większość produktów na grzybicę przynosi tylko tymczasową ulgę i grzybica bardzo szybko powraca. Składniki zawarte w Fungalor eliminują wszystkie objawy grzybicy, a przede wszystkim  chronią i skutecznie blokują przed nawrotem.

Farnesol – hamuje rozwój bakterii, zamyka również gruczoły potowe. Eliminuje nieprzyjemny zapach potu. Zmiękcza naskórek, dzięki czemu skóra na stopach staje się gładka i nawilżona

Klimbazol – łagodzi swędzenie, eliminuje grzyby, co więcej nie pozwala na rozwój nowych grzybów, dzięki czemu grzybica nie nawraca

Olejek eteryczny – odświeża, zapewnia uczucie chłodzenia

Witamina E – eliminuje łuszczenie, nawilża skórę

Taki skład eliminuje nawet zaawansowaną grzybicę, ale przede wszystkim chroni nas przed  nawrotem.

Fungalor – Działanie

Krem Fungalor dzięki wnika bardzo głęboko w skórę, dzięki może walczyć z bakteriami oraz grzybami zagnieżdżonymi nawet bardzo głęboko, a nie działa tylko powierzchniowo jak większość produktów dostępnych na rynku. Zwalcza wszystkie objawy grzybicy:

  • eliminuje swędzenie i pieczenie
  • eliminuje nadmierną potliwość i przykry zapach
  • eliminuje łuszczenie się skóry
  • blokuje powstanie nowych grzybów i bakterii
  • zmiękcza naskórek czyniąc skórę stóp gładką i nawilżoną

Najważniejszą zaletą systematycznego stosowania Fungalora jest ochrona przed nawrotem grzybicy. Bez obaw można korzystać z basenów i sauny, a brak obuwia ochronnego nie będzie oznaczało od razu nawrotu grzybicy. Fungalor działa również nawilżająco dzięki czemu stopy zyskują piękny i zdrowy wygląd.

Fungalor – opinie

Fungalor ma bardzo pozytywne opinie, chwalą go szczególnie osoby aktywne fizycznie, które często korzystają z basenów. Wiele kobiet też stosuje Fungalor po prostu jako krem do stóp, gdyż świetnie nawilża, a przy okazji nie są narażone na grzybicę.

Poniżej przedstawiamy kilka opinii:

Fungalor uratował moje stopy. Zawsze lato musiałam spędzać w całych butach, gdyż wstydziłam się ich pokazać. A teraz po kuracji Fungalorem mogę pozwolić sobie na założenie pięknych odkrytych sandałków.

Bardzo często korzystam z basenu, przez co wiecznie walczyłem z grzybicą. Uczucie ciągłego swędzenia było nie do zniesienia. Stosowałem wiele różnych preparatów, ale dopiero Fungalor mi pomógł i wyleczył moją grzybicę całkowicie i na stałe.

Piękne zadbane stopy bez grzybicy!!! polecam

 

Fungalor – gdzie kupić

Zalecamy kupno tylko i wyłącznie na stronie producenta, gdyż z racji dużej popularność pojawia się duża ilość podróbek Fungalor. Na stronie producenta możemy też liczyć na stała promocję. Poniżej podajmy link do bezpośredniej strony producenta ze specjalnym rabatem

Oferta specjalna! TYLKO DZISIAJ ZAMÓW Z RABATEM 60%!

5 (100%) 1 vote

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *