Jak dobrać bieliznę do rajstop

Każda kobieta lubi czuć się pięknie i seksowanie. Czy to dla siebie czy dla partnera nie ma wątpliwości, że każda z nas do tego dąży. I tak właśnie możemy się poczuć inwestując o dziwo nie w szereg operacji plastycznych a w odpowiednią bieliznę. Pewności siebie może nam dodać niekoniecznie to co mamy na wierzchu, a właśnie to co mamy pod spodem. Bielizna damska ma zastosowanie nie tylko praktyczne, ale wręcz terapeutyczne. Mając na sobie seksowną i piękną bieliznę damską od razu czujemy się mocniejsze i pewniejsze siebie. Zakładając najpiękniejszą małą czarną nie poczujemy się dobrze jeżeli pod spodem nie będziemy mieć odpowiedniej do tego stroju bielizny, bo to właśnie ona nadaje kształt naszym piersią, podkreśla nasze pośladki, ale też potrafi zakamuflować niedoskonałości. Musimy sobie uświadomić, że każde wielkie wyjście, gdzie chcemy wyglądać pięknie i zachwycająco należy koniecznie rozpocząć od wyboru odpowiedniej bielizny damskiej, a tak naprawdę wiele kobiet w ogóle nie przykłada do tego uwagi, albo co gorsze po prostu wkłada co ma pod ręką. A niestety takie niedopasowanie bielizny damskiej może doprowadzić do zniszczenia efektu najpiękniejszej kreacji, a my będziemy tylko myśleć o wystającym ramiączku z biustonosza czy fałdce tłuszczyku, która robi się przez źle dobrane figi.

Bardzo dużo kobiet popełnia podobny błąd przy rajstopach, wybierając cieliste, błyszczące rajstopy przy których nasze nogi wyglądają jak sztuczne nogi manekina. A wystarczy trochę się rozejrzeć, zajrzeć do odpowiedniego sklepu i wybrać rajstopy, które po pierwsze wydłużą oraz wysmuklą nasze nogi, a co więcej z odpowiednim ozdobieniem zapewnią taki seksapil, że nie jeden mężczyzna nie będzie mógł oderwać wzroku. Wybierając odpowiednie rajstopy nie będziemy musiały obawiać się, wrzynającej gumki, która nieestetycznie może podkreślić fałdki na brzuchu u nawet u szczupłych kobiet. Wielorodność oferowanych rajstop pozwoli nam wybrać takie, które nie tylko dodadzą nam seksapilu, ale wyszczuplą nam brzuch i podniosą pośladki, dzięki czemu poczujemy się komfortowo i pewnie.

Nie rezygnujemy z seksownej bielizny damskiej tylko dlatego, że jest pod spodem, bo sama świadomość, że ją mamy na sobie spowoduje, że będziemy czuć się śmielej i bardziej komfortowo.

Nie kupujmy pierwszych lepszych rajstop z brzegu, bo dobranie tych odpowiednich dla nas poprawi naszą sylwetkę, uwypukli to co chcemy, a schowa to czego nie chcemy pokazać.

Każda kobieta musi pamiętać, że żadna kreacja nie będzie w pełni gotowa, jeżeli nie dobierzemy do niej odpowiedniej bielizny damskiej i rajstop. I tylko wtedy będziemy czuły się w 100% piękne i seksowne.

Tekst powstał przy współpracy z firma https://www.etam.pl/

4.6 (92%) 10 votes

1 Response

  1. Kasiek pisze:

    Uwielbiam bieliznę Etam 😉 nie mogę sie doczekać urodzin żeby mój luby coś mi zamówił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *